חנות מדי קרינה וציוד נלווה


הצגת כל המוצריםצפייה בעגלה
עגלת הקניות שלך ריקה.

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
פגועי נפש, צריכים אנטנה סלולרית?

עובדי המרכז הרפואי לבריאות הנפש בבאר שבע נדהמו לגלות כי אנטנה גדולה הוצבה בסמוך למרכז. העובדים מתכוונים לפתוח במאבק. העיריה: "האנטנה הוצבה כחוק"

יעקב לוי  - Mynet באר שבע 07.09.09

עובדי המרכז הרפואי לבריאות הנפש בבאר שבע מתנגדים באופן נחרץ להצבת אנטנה סלולרית סמוך למרכז. העובדים שהגיעו למרכז באחד הימים לפני שבועיים גילו לתדהמתם כי במגרש החנייה מתבצעות עבודות לקראת הצבת אנטנה סלולרית. העובדים פנו לוועד וביקשו שיפעל למניעת הצבת האנטנה. בשבוע שעבר הוצבה האנטנה הלכה למעשה.

 

יו"ר ועד העובדים במרכז הרפואי, סמי סבג, פנה לראש העיריה, רוביק דנילוביץ', וביקש את התערבותו הדחופה. "המרכז משרת מטופלים וחולים חסרי ישע, שדי להם בבעיותיהם, והם אינה צריכים בעיות נוספות", כתב סבג לדנילוביץ'.

 

חברי ועד העובדים טוענים כי במרחק פסיעה מהאנטנה ממוקמת מחלקת נוער, המונה כ-50 ילדים עד גיל 18, וכ-40 אנשי צוות. כמו כן, נבנה כיום בסמוך למחלקה בית ספר לילדים מוגבלים, והוא יפעל מטרים ספורים מהאנטנה.

 

מה שמפריע לעובדים במרכז הרפואי הוא שאף אחד לא שאל לדעתם בנושא. "עובדים במרכז 500 אנשי צוות שאיש לא שאל את דעתם", כותב יו"ר הוועד לראש העיריה.

 

העובדים הודיעו באופן חד משמעי יפעלו בכל דרך כדי להסיר את האנטנה. "בכוונתנו לעמוד כגוף חי כנגד ההצבה", אומר יו"ר הוועד, סמי סבג.

 

דובר העיריה, אמנון יוסף, מסר בתגובה: "מדובר באנטנה שהוצבה כחוק לאחר שקיבלה את כל האישורים הנדרשים מהגופים הרלוונטיים, כולל המשרד לאיכות הסביבה. האישור ניתן לפני כשנתיים בתקופת כהונתו של יעקב טרנר".